Nasza oferta – Fotowoltaika

Dla kogo?

dla-kogo-01.jpg

Osoby prywatne

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu. „Panele słoneczne” coraz częściej pojawiają się w gospodarstwach domowych. Darmowy prąd kusi posiadaczy domków jednorodzinnych. Osiągnięcie w pewnym zakresie samowystarczalności idące w parze z dbałością o środowisko to kierunek, w którym świat chce iść. Naprzeciw potrzebom rynku wychodzą coraz częściej programy lokalne i rządowe, które oferują atrakcyjne dofinansowania na wykonanie instalacji.
dla-kogo-03.jpg

Rolnicy

Szukasz nowych technologii, które pomogą Ci być samowystarczalnym? Już dawno minęły czasy, gdy wieś rozwijała się dużo wolniej niż przedmieścia. Często to właśnie na terenach wiejskich wprowadzane są najnowsze technologie. Jeżeli chcesz, aby Twoje gospodarstwo było bardziej ekologiczne to energia słoneczna jest odpowiedzią na Twoją potrzebę! Dzięki obniżeniu kosztów energii elektrycznej możesz oszczędzić pieniądze, które zainwestujesz w rozwój swojego gospodarstwa!
dla-kogo-02.jpg

Firmy

Chcesz ograniczyć koszty w swoim biznesie? Prowadzenie firmy to ogromne wyzwanie i każde wsparcie jest na wagę złota. Chcąc rozwijać biznes jednym z głównych elementów są finanse, a tych nigdy za wiele. Optymalizuj swoje koszty przez ograniczenie opłat za prąd! Stając się przedsiębiorcą nie myślałeś o tym, żeby być od kogoś zależnym także energetycznie. Panujące na rynku trendy i atrakcyjne formy dofinansowania sprawiają, że jest to dobry moment na start z energią ze słońca.

Dlaczego warto?

Obniżenie rachunków za prąd, nawet o 90% w skali roku.
Możliwość magazynowania energii w sieci elektroenergetycznej i korzystania z systemu upustów, tzw. netmeteringu.
Szybki zwrot inwestycji już w kilka lat.
Budujesz niezależność energetyczną, stajesz się samowystarczalny i zabezpieczasz się na wypadek wzrostu cen.
System jest w 100% bezobsługowy - prąd produkuje się bez konieczności Twojej ingerencji.
Jesteś ekologiczny i dbasz o środowisko!

Proces instalacji

Spotkanie

Omawiamy szczegóły i potrzeby klienta oraz możliwości techniczne.
1

Pomiary i wycena

Sprawdzamy szczegóły i dokonujemy pomiarów pod konkretne rozwiązania.
2

Montaż

Montujemy instalację i szkolimy z jej obsługi.
3

Pakiety cenowe

12 000 - 17 000 zł

Pakiet mini

- miesięczny rachunek za prąd: 100-150 zł

- moc instalacji: 2,4-3,6 kWp

- liczba paneli (szt.): 8-10

17 000 - 22 000 zł

Pakiet midi

- miesięczny rachunek za prąd: 150-200 zł

- moc instalacji: 3,6-4,0 kWp

- liczba paneli (szt.): 11-13

22 000 - 26 000 zł

Pakiet maxi

- miesięczny rachunek za prąd: 200-250 zł

- moc instalacji: 4,0-6,0 kWp

- liczba paneli (szt.): 13-18

Instalacje i panele fotowoltaiczne w Kielcach

Coraz więcej Polaków decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych, chcąc obniżyć rachunki za prąd w swoich domach lub firmach. Sytuacja ta nie powinna nikogo dziwić, inwestycja w domową elektrownię to intratny biznes. Montaż urządzeń, dzięki którym następuje przetwarzanie światła słonecznego na prąd, to racjonalna i przyszłościowa decyzja.

Główne zalety płynące z montażu paneli fotowoltaicznych

Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne ma wiele plusów. Zwiększa to wartość Twojej nieruchomości oraz świadczy o nowoczesnym podejściu do ekologii. Co więcej, fotowoltaika zapewnia niezależność względem cen prądu na następne 40 lat, co oznacza brak rosnących rachunków. Nie każdy ma świadomość, że przy decyzji o zakupie instalacji fotowoltaicznej można ubiegać się o dofinansowanie. Możliwość taką stworzył program rządowy „Mój Prąd”, umożliwiając przyznanie do 5000 zł dodatkowych środków. Ponadto w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć zakup paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu liczyć można na zwrot w wysokości do 16 860 złotych.

Podjąłem decyzję o montażu paneli – co dalej?

Jeżeli podjąłeś decyzję o inwestycji w odnawialne źródła energii, to warto przyjrzeć się sytuacji na rynku instalacji fotowoltaicznych w Kielcach. Zdecydowanie należy szukać wykonawców o ugruntowanej pozycji, mającej lata doświadczenia w branży. Przykładem takiej firmy jest właśnie SolarKontakt. Przodujemy, jeżeli chodzi o rozwój fotowoltaiki w Kielcach. Do wyboru są pakiety: mini, midi i maxi, różniące się ilością wykorzystywanych paneli, mocą instalacji oraz rachunkiem za prąd. Wszystko po to, aby realizacja była jak najbardziej spersonalizowana. Dobrane przez nas panele fotowoltaiczne pozwalają na obniżenie rachunków za energię elektryczną o 90%. W skrócie – cały zużywany przez Ciebie prąd może pochodzić z Twojej elektrowni słonecznej!

Praca w tej branży wymaga ciągłego kształcenia się oraz wykorzystywania najnowszych rozwiązań. Liczne certyfikaty są potwierdzeniem jakości naszych usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, firm, jak i rolników. Niezależnie, czy zależy Ci na darmowym prądzie w domku jednorodzinnym, zapewnieniu samowystarczalności swojemu gospodarstwu czy może na ograniczeniu kosztów prowadzonego biznesu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeżeli szukasz instalacji fotowoltaicznej w Kielcach, skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany założeniem instalacji?

Jesteś zainteresowany założeniem instalacji?