Nasza oferta – Pompy ciepła

Dla kogo?

dla-kogo-01.jpg

Osoby prywatne

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością wśród gospodarstw domowych. Wizja ogrzewania pozbawiona zmartwienia o zakup opału i innych nieprzyjemności związanych z piecem/kominkiem brzmi, jak marzenie naprzeciw, któremu wychodzą nowoczesne bezobsługowe pompy ciepła, wsparte atrakcyjnymi dofinansowaniami programów lokalnych i rządowych.
dla-kogo-03.jpg

Rolnicy

Szukasz nowych technologii, które pomogą Ci zaoszczędzić, a jednocześnie sprawią, że Twoje gospodarstwo stanie się bardziej nowoczesne i ekologiczne? Dzięki obniżeniu kosztów ogrzewania przy pomocy pompy ciepła zaoszczędzisz pieniądze, a jej bezobsługowość pozwoli Ci się nacieszyć większą ilością wolnego czasu.
dla-kogo-02.jpg

Firmy

Chcesz ograniczyć koszty w swoim biznesie i nacieszyć się wygodą nowoczesnych rozwiązań? Pompy ciepła pozwolą Ci zrealizować zarówno pierwsze, jak i drugie założenie, a przy okazji staniesz po stronie ekologii, co może pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy. Oprócz tego zakładając pompy ciepła możesz liczyć na rządowe i lokalne dofinansowania, które pokryją część twoich kosztów.

Dlaczego warto?

Bezobsługowe ogrzewanie
Bezawaryjny sprzęt
Obniżenie rachunków
Wspieranie ekologii
Bardzo wydajny system
W połączeniu z fotowoltaiką koszty ogrzewania mogą całkowicie zniknąć.

Proces instalacji

Spotkanie

Omawiamy szczegóły i potrzeby klienta oraz możliwości techniczne.
1

Pomiary i wycena

Sprawdzamy szczegóły i dokonujemy pomiarów pod konkretne rozwiązania.
2

Montaż

Montujemy pompę ciepła i przekazujemy Klientowi niezbędną wiedzę.
3