Nasza oferta – Klimatyzacje

Dla kogo?

dla-kogo-01.jpg

Osoby prywatne

Klimatyzacje cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domków jednorodzinnych. Podstawową zaletą jej posiadania jest komfort termiczny, który wiąże się z lepszym samopoczuciem mieszkańców. Ponadto klimatyzacja zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów, a także jest świetnym rozwiązaniem w sezonach przejściowych, ponieważ oprócz funkcji chłodzenia ma również funkcje podwyższania temperatury, a także ustawiania odpowiedniej wilgotności powietrza.
dla-kogo-03.jpg

Rolnicy

Szukasz nowych technologii, które sprawią, że Twoje gospodarstwo stanie się bardziej nowoczesne? Klimatyzacje są świetnym rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw aktualnym zmianą klimatu. Fale upałów stanowią zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt i roślin. Ulgę mogą przynieść klimatyzatory, które oprócz funkcji chłodzenia i ogrzewania dbają o nawilżenie powietrza. Taka inwestycja może zaowocować większymi zbiorami, a także ograniczyć dyskomfort zwierząt. Postaw na rozwój gospodarstwa!
dla-kogo-02.jpg

Firmy

Inwestycja w pracowników to zawsze rozsądna decyzja, która przyniesie wiele wymiernych korzyści. Podstawą jest stworzenie odpowiedniego miejsca pracy, gdzie wbrew powszechnej opinii najważniejsze nie są kolory ścian, a jakość powietrza. To właśnie dlatego warto zainwestować w klimatyzatory, które oprócz podwyższania i obniżania temperatury powietrza dbają również o jego nawilżenie, a także kontrolują poziom zanieczyszczeń, co stanowi klucz do dobrego samopoczucia i zwiększenia produktywności pracowników.

Dlaczego warto?

Ochładzanie temperatury powietrza w upalne dni
Podwyższanie temperatury powietrza w chłodniejsze dni
Oddychanie oczyszczonym z pyłków i zanieczyszczeń powietrzem
Możliwość dostosowywania wilgotności powietrza do indywidualnych potrzeb
Cicha praca
Lepsze samopoczucie

Proces instalacji

Spotkanie

Omawiamy szczegóły i potrzeby klienta oraz możliwości techniczne.
1

Pomiary i wycena

Sprawdzamy szczegóły i dokonujemy pomiarów pod konkretne rozwiązania.
2

Montaż

Montujemy klimatyzatory i szkolimy z ich obsługi.
3