Nasza oferta

Dla kogo?

Osoby prywatne

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu. “Panele słoneczne” coraz częściej pojawiają się w gospodarstwach domowych. Darmowy prąd kusi posiadaczy domków jednorodzinnych. Osiągnięcie w pewnym zakresie samowystarczalności idące w parze z dbałością o środowisko to kierunek, w którym świat chce iść. Naprzeciw potrzebom rynku wychodzą coraz częściej programy lokalne i rządowe,  które oferują atrakcyjne dofinansowania na wykonanie instalacji.

Rolnicy

Szukasz nowych technologii, które pomogą Ci być samowystarczalnym? Już dawno minęły czasy, gdy wieś rozwijała się dużo wolniej niż przedmieścia. Często to właśnie na terenach wiejskich wprowadzane są najnowsze technologie. Jeżeli chcesz, aby Twoje gospodarstwo było bardziej ekologiczne to energia słoneczna jest odpowiedzią na Twoją potrzebę! Dzięki obniżeniu kosztów energii elektrycznej możesz oszczędzić pieniądze, które zainwestujesz w rozwój swojego gospodarstwa!

Firmy

Chcesz ograniczyć koszty w swoim biznesie? Prowadzenie firmy to ogromne wyzwanie i każde wsparcie jest na wagę złota. Chcąc rozwijać biznes jednym z głównych elementów są finanse, a tych nigdy za wiele. Optymalizuj swoje koszty przez ograniczenie opłat za prąd! Stając się przedsiębiorcą nie myślałeś o tym, żeby być od kogoś zależnym także energetycznie. Panujące na rynku trendy i atrakcyjne formy dofinansowania sprawiają, że jest to dobry moment na start z energią ze słońca.

Nasze realizacje

Przygotowujemy materiały. Wkrótce się tutaj znajdą!

Pakiety cenowe

12 000 - 17 000 zł

Pakiet mini

- miesięczny rachunek za prąd: 100-150 zł

- moc instalacji: 2,4-3,6 kWp

- liczba paneli (szt.): 8-10

17 000 - 22 000 zł

Pakiet midi

- miesięczny rachunek za prąd: 150-200 zł

- moc instalacji: 3,6-4,0 kWp

- liczba paneli (szt.): 11-13

22 000 - 26 000 zł

Pakiet maxi

- miesięczny rachunek za prąd: 200-250 zł

- moc instalacji: 4,0-6,0 kWp

- liczba paneli (szt.): 13-18

Jesteś zainteresowany założeniem instalacji?

Jesteś zainteresowany założeniem instalacji?